Opis

DOŚWIADCZONA KADRA
Małgorzata Wagner:

Absolwentka Studiów farmaceutycznych na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Autorka petycji w sprawie rejestracji suszu konopi jako surowca farmaceutycznego.
Popularyzatorka medycznego stosowania konopi.
Aktualnie:

Kierownik apteki grupy Prima w Koninie.
Pracownik i współzałożycielka pierwszego w Polsce finansowanego z budżetu miasta Punktu Konsultacyjnego Leczenia Medyczną Marihuaną w Koninie.
Pracownik CANNABIMEDICA.PL
Uczestniczyła w procesie dopuszczenia suszu do użytku medycznego. Pracowała jako wolontariusz w Punkcie Konsultacyjnym, zanim uzyskał on możliwość finansowania z budżetu miasta. Zorganizowała wraz zespołem I Konińską Konferencję o Medycznej Marihuanie pt. „Stosowanie konopi w leczeniu – szansa dla chorych” oraz minikonferencję dla lekarzy i studentów kierunków medycznych. Skonsultowała (razem z dr Cezarym Borowskim i dr Adrianem Filipczakiem) około 1000 pacjentów w zakresie stosowania kannabinoidów.

Stale przy różnych okazjach przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu leczenia konopiami.

Adrian Filipczak.
W 2008 roku ukończyłem Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy uzyskując tytuł lekarza. Od 2010 roku po stażu podyplomowym rozpocząłem pracę w Oddziale Neurologii WSZ w Koninie. Specjalizację z neurologii otrzymałem 16 listopada 2015 roku. Od 2009 roku pracuję również w Hospicjum Stacjonarnym w Licheniu. Poza tym prowadzę również praktykę lekarską, w której w szczególności wykonuję badanie EMG diagnozując u chorych między innymi mononeuropatie (np. zespół cieśni nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego), a także polineuropatie oraz inne choroby nerwów obwodowych. Od 2012 roku pracuję również w przyszpitalnej Poradni Neurologicznej WSZ w Koninie. Od 2018 roku współpracuję z konińskim Punktem Konsultacyjnym dla pacjentów ze wskazaniem do leczenia Medyczną Marihuaną.

Produkty z CBD
Adres

Wojska Polskiego 33c, Konin, Polska

Miasto
mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy