Opis

Jesteśmy grupą fascynatów związanych z konopiami od lat. Uważamy, że to cudowna roślina, która ma wiele zastosowań, jest przyjazna człowiekowi i środowisku. W Medicohemp skupiamy się na zdrowotnych zastosowaniach konopi i dobieramy produkty medyczne i pielęgnacyjne kierując się doświadczeniem, wyczuciem i znajomością zaplecza producentów z którymi współpracujemy.

Uruchomiliśmy sklep stacjonarny, aby mieć z Państwem bezpośredni kontakt jako konsultanci wspierający merytorycznie. Produkty konopne nie leżą na najniższej półce cenowej, często są w 100% ekologiczne i powstają z wysokiej jakości składników co wyraża się w cenie ale i w skutecznym działaniu. Jak każda terapia, nawet pielęgnacyjna wymaga czasu, a także doskonałego zrozumienia potrzeb oraz czynników indywidualnych, dlatego stosujemy wywiad z naszym klientem co pozwala dobrać najlepszą z możliwych metod dopasowaną do jego potrzeb.

Wszystkie produkty w sklepie są przetestowane na "własnej skórze". Dzielimy się z Państwem tym doświadczeniem oraz wiedzą jaką zdobyliśmy przez lata. Do naszych klientów podchodzimy jak do siebie samych oraz naszych najbliższych. Pracujemy tylko na sprawdzonych i godnych polecenia produktach, bezpiecznych, certyfikowanych, o wysokiej jakościfinalnej kompozycji składników.

W wystroju naszego lokalu połączyliśmy opalane drewno oraz roślinność, co napełnia spokojem ducha i przypomina jak powinniśmy być w swoim życiu blisko natury. Czujemy się tu fantastycznie, dlatego jesteśmy pewni, że Państwo również spędzą tu miłe chwile.

W naszym lokalu oferujemy kawę z ekspresu za symboliczną złotówkę + . Cały dochód z kawy zostanie przekazany na protokół naukowo-badawczy jakim jest terapia z zastosowaniem oleju CBD dla piesków ze schroniska z problemami behawioralnymi, takimi jak agresja i depresja.

Obserwuj sklep
Zamknięte
Otwarte 24h: sprzedaż internetowa
 • Poniedziałek

  Tylko sprzedaż przez internet

 • Wtorek

  Tylko sprzedaż przez internet

 • Środa

  Tylko sprzedaż przez internet

 • Czwartek

  Tylko sprzedaż przez internet

 • Piątek

  Tylko sprzedaż przez internet

 • Sobota

  Tylko sprzedaż przez internet

 • Niedziela

  Tylko sprzedaż przez internet

 • 28 lipca, 2021 12:55 czasu lokalnego

Adres

ul. Abrahama 6, 03-982 Warszawa

mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy