Opis

RealCannabis to marka, która odznacza się na europejskim rynku konopnym. Co nas wyróżnia? Tworzymy silne i rozbudowane zaplecze edukacyjne tworzone przy współpracy lekarzy, naukowców, aktywistów oraz samych pacjentów. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że staliśmy się centralnym punktem rzetelnych informacji konopnych z miejscem wymiany doświadczeń i spostrzeżeń między sobą.

Naszym głównym celem jest edukacja konopna i zmiana wizerunku konopi w oczach społeczeństwa. Przed nami trudne zadanie, gdyż ta roślina przez lata demonizacji permanentnie wpisała się w umysłach ludzi jako narkotyk. Konopie przemysłowe, siewne, włókniste, z których sporządzanych jest większość produktów leczniczych, nie są i nie były psychoaktywne. Chcemy trafić do jak największej liczby odbiorców i uświadamiając, że konopie pomagają w zdrowiu i nie powodują stanu odurzenia. Nasza baza wiedzy jest przygotowywana przez ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży konopnej, a rzetelne artykuły są oparte na badaniach naukowych.

Jako dowód głoszonych przez nas informacji przygotowaliśmy ofertę produktów konopnych REALCANNABIS. Nasze surowe wymagania względem jakości produktów wyłoniły tylko najlepszych światowych producentów olejków i ekstraktów CBD. To nasze najważniejsze produkty, które uzupełniamy o liquidy, susz i linię produktów CBD dla zwierząt. Wszystkie spełniają nasze restrykcyjne wymagania względem składu i bezpieczeństwa stosowania. Aspekt zdrowotny wzbogacamy o segment kosmetyków konopnych, które nie tylko pomagają w dolegliwościach bólowych i zapaleniach stawów, ale również dbają o zdrowy wygląd i regenerację skóry.

Doskonale wiemy, że jakość naszych produktów wybitnie przewyższa inne na rynku. Chcemy umożliwić jak najlepszy dostęp do naszych produktów, dlatego dajemy Wam możliwość współpracy na wiele sposobów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych oferując innowacyjne formy sprzedaży na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Otwarte
Otwarte w godzinach: 08:00 - 18:00
 • Poniedziałek

  08:00 - 18:00

 • Wtorek

  08:00 - 18:00

 • Środa

  08:00 - 18:00

 • Czwartek

  08:00 - 18:00

 • Piątek

  08:00 - 18:00

 • Sobota

  08:00 - 18:00

 • Niedziela

  N/A

 • 2 sierpnia, 2021 10:10 czasu lokalnego

Adres

Krańcowa 4, Nowy Sącz, Polska

mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy