Opis

Nasza misja
Działalność Biokonopia.pl ma na celu przede wszystkim rozpowszechnianie zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych z konopi siewnych/przemysłowych, a także szerzenie społecznej świadomości i wiedzy na temat tej niesłusznie zdemonizowanej, cudownej rośliny.

Za swój nadrzędny cel stawiamy sobie Waszą edukację w zakresie produktów konopnych, a co za tym idzie zdrowego i ekologicznego trybu życia – w zgodzie z naturą oraz korzystając z jej dobrodziejstw.

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w tego typu naturalnych i zdrowotnych produktach z legalnych konopi. Naszą innowacyjną działalność rozpoczęliśmy już w 2010 roku.

Głębokie, blisko dwudziestoletnie doświadczenie i znajomość konopi naszego eksperta oraz założyciela firmy Biokonopia pozwala dobrać szczególną gamę tylko i wyłącznie pierwszorzędnych produktów oraz surowców najwyższej klasy.

Szczycimy się najwyższą jakością, przejrzystością oraz doskonałą obsługą klienta.

Lata doświadczenia
Biokonopia to pierwsza i najbardziej doświadczona firma w Polsce, która konopiami zajmuje się od samego początku. W roku 2010, gdy nikt jeszcze nie słyszał o prozdrowotnych właściwościach konopi, my już prowadziliśmy działalność. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz dostawą najlepszych wyrobów z konopi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom oraz kontrahentom rzetelne i sprawdzone informacje, które nie wprowadzają w błąd zainteresowanych. Nasi odbiorcy to bezpośredni beneficjenci wiedzy jaką im przekazujemy.

Jesteśmy liderem oraz pionierem branży, wyznaczamy standardy, podczas gdy inni wiernie kopiują, naśladują i wzorują się na nas.

 

Najlepsze produkty
Przygotowaliśmy dla Państwa starannie wyselekcjonowaną gamę produktów, których właściwości i dokładne przebadanie pozwalają na ich sklasyfikowanie jako zdrowe, terapeutyczne i organiczne.

Wyprodukowane z najwyższej jakości organicznych konopi, nasze towary to obecnie najlepsze dostępne na rynku europejskim. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie certyfikowanych i oryginalnych artykułów z legalnych konopi siewnych.

Oprócz własnych polskich produktów mamy także do zaoferowania markowe produkty duńskie, holenderskie, czeskie, hiszpańskie i inne przebadane laboratoryjnie produkty z najwyższej półki.

Dobre zdrowie i samopoczucie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego pochodzenie i wartości odżywcze nie są bez znaczenia.

 

Gwarantowana jakość
Jako prawdziwy producent mamy pewność co do naszych towarów, gdyż pieczołowicie kontrolujemy produkcję od nasiona aż po etykietę. Uprawiamy konopie jedynie w najczystszych zakątkach Polski, minimum 500m n.p.m., nawadniane czystą górską wodą w nieskazitelnej glebie wysokiej klasy. Z daleka od zanieczyszczonej ziemi i powietrza, fabryk, kominów, dróg czy miast oraz cywilizacji.

Utrzymujemy skrupulatną kontrolę jakości nad produktami poprzez szczegółowe badania oraz certyfikację w wyspecjalizowanych pod kątem medycznej marihuany niezależnych i prestiżowych laboratoriach.

Dokładamy wszelkich starań aby upewnić się, że oferowane artykuły spełniają najwyższe standardy jakości i są zgodne z opisem. Dostarczamy to co jest napisane na etykiecie!

Nie znajdziesz u nas zanieczyszczonych produktów chińskich ani rosyjskich podrabianych i przepakowywanych przez nieuczciwych sprzedawców na terenie Europy. Wielu z nich nie jest nawet świadoma tego, iż ich nieskuteczne produkty pochodzą z Chin, gdyż są oni tylko kolejnym ogniwem w łańcuszku handlowym.

 

Oddana obsługa
Nasza doświadczona i kompetentna obsługa klienta zapewnia wsparcie jakiego potrzebujesz. Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc, dlatego zawsze możesz na nas liczyć.

Służymy pomocą zarówno przed, w trakcie jak i po udanym zakupie. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 godzin z wyłączeniem weekendów.

Wszystkie produkty są dostępne od ręki. Zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie, dzięki czemu docierają do potrzebujących bardzo szybko. Opinie na nasz temat mówią same za siebie.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi. Sprawdź sam!

Obserwuj sklep
Otwarte
Otwarte w godzinach: 09:00 - 17:00
 • Poniedziałek

  09:00 - 17:00

 • Wtorek

  09:00 - 17:00

 • Środa

  09:00 - 17:00

 • Czwartek

  09:00 - 17:00

 • Piątek

  09:00 - 17:00

 • Sobota

  10:00 - 14:00

 • Niedziela

  N/A

 • 28 lipca, 2021 11:48 czasu lokalnego

Adres

Luboszycka 36, Opole, Polska

Miasto
mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy