Opis

Nasza misja
Działalność Biokonopia.pl ma na celu przede wszystkim rozpowszechnianie zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych z konopi siewnych/przemysłowych, a także szerzenie społecznej świadomości i wiedzy na temat tej niesłusznie zdemonizowanej, cudownej rośliny.

Za swój nadrzędny cel stawiamy sobie Waszą edukację w zakresie produktów konopnych, a co za tym idzie zdrowego i ekologicznego trybu życia – w zgodzie z naturą oraz korzystając z jej dobrodziejstw.

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w tego typu naturalnych i zdrowotnych produktach z legalnych konopi. Naszą innowacyjną działalność rozpoczęliśmy już w 2010 roku.

Głębokie, blisko dwudziestoletnie doświadczenie i znajomość konopi naszego eksperta oraz założyciela firmy Biokonopia pozwala dobrać szczególną gamę tylko i wyłącznie pierwszorzędnych produktów oraz surowców najwyższej klasy.

Szczycimy się najwyższą jakością, przejrzystością oraz doskonałą obsługą klienta.

Lata doświadczenia
Biokonopia to pierwsza i najbardziej doświadczona firma w Polsce, która konopiami zajmuje się od samego początku. W roku 2010, gdy nikt jeszcze nie słyszał o prozdrowotnych właściwościach konopi, my już prowadziliśmy działalność. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz dostawą najlepszych wyrobów z konopi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom oraz kontrahentom rzetelne i sprawdzone informacje, które nie wprowadzają w błąd zainteresowanych. Nasi odbiorcy to bezpośredni beneficjenci wiedzy jaką im przekazujemy.

Jesteśmy liderem oraz pionierem branży, wyznaczamy standardy, podczas gdy inni wiernie kopiują, naśladują i wzorują się na nas.

 

Najlepsze produkty
Przygotowaliśmy dla Państwa starannie wyselekcjonowaną gamę produktów, których właściwości i dokładne przebadanie pozwalają na ich sklasyfikowanie jako zdrowe, terapeutyczne i organiczne.

Wyprodukowane z najwyższej jakości organicznych konopi, nasze towary to obecnie najlepsze dostępne na rynku europejskim. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie certyfikowanych i oryginalnych artykułów z legalnych konopi siewnych.

Oprócz własnych polskich produktów mamy także do zaoferowania markowe produkty duńskie, holenderskie, czeskie, hiszpańskie i inne przebadane laboratoryjnie produkty z najwyższej półki.

Dobre zdrowie i samopoczucie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego pochodzenie i wartości odżywcze nie są bez znaczenia.

 

Gwarantowana jakość
Jako prawdziwy producent mamy pewność co do naszych towarów, gdyż pieczołowicie kontrolujemy produkcję od nasiona aż po etykietę. Uprawiamy konopie jedynie w najczystszych zakątkach Polski, minimum 500m n.p.m., nawadniane czystą górską wodą w nieskazitelnej glebie wysokiej klasy. Z daleka od zanieczyszczonej ziemi i powietrza, fabryk, kominów, dróg czy miast oraz cywilizacji.

Utrzymujemy skrupulatną kontrolę jakości nad produktami poprzez szczegółowe badania oraz certyfikację w wyspecjalizowanych pod kątem medycznej marihuany niezależnych i prestiżowych laboratoriach.

Dokładamy wszelkich starań aby upewnić się, że oferowane artykuły spełniają najwyższe standardy jakości i są zgodne z opisem. Dostarczamy to co jest napisane na etykiecie!

Nie znajdziesz u nas zanieczyszczonych produktów chińskich ani rosyjskich podrabianych i przepakowywanych przez nieuczciwych sprzedawców na terenie Europy. Wielu z nich nie jest nawet świadoma tego, iż ich nieskuteczne produkty pochodzą z Chin, gdyż są oni tylko kolejnym ogniwem w łańcuszku handlowym.

 

Oddana obsługa
Nasza doświadczona i kompetentna obsługa klienta zapewnia wsparcie jakiego potrzebujesz. Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc, dlatego zawsze możesz na nas liczyć.

Służymy pomocą zarówno przed, w trakcie jak i po udanym zakupie. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 godzin z wyłączeniem weekendów.

Wszystkie produkty są dostępne od ręki. Zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie, dzięki czemu docierają do potrzebujących bardzo szybko. Opinie na nasz temat mówią same za siebie.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi. Sprawdź sam!

Obserwuj sklep
Closes in 30 minutes
Otwarte w godzinach: 09:00 - 17:00
 • Poniedziałek

  09:00 - 17:00

 • Wtorek

  09:00 - 17:00

 • Środa

  09:00 - 17:00

 • Czwartek

  09:00 - 17:00

 • Piątek

  09:00 - 17:00

 • Sobota

  10:00 - 14:00

 • Niedziela

  N/A

 • 1 marca, 2021 16:31 czasu lokalnego

Adres

Luboszycka 36, Opole, Polska

Miasto
mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy