Opis

Witamy serdecznie na stronie sklepu cbdzdrowie. Jestesmy holenderską firmą zajmujaca sie importem na polski rynek orginalnych najlepszych jakościowo  produktów z CBD. Wybierając  producentów kierowaliśmy sie przede wszystkim sposobem pozyskiwania oraz uprawą konopi przeznaczonych pózniej do powstania gotowego produktu.Rośliny konopi  pochodzą z organicznych upraw z gleb bez GMO i srodków chemicznych.CBD [kannabidiol]uzyskuje się dzięki najlepszej i najdrozszej metodzie nadkrytycznego CO2 przez co powstaje naturalny zdrowy produkt bez substanci toksycznych.

Holandia ma najwieksze doświadczenie jeżeli chodzi o uprawę konopi oraz wytwarzanie  z niej leczniczych substancji, dlatego zdecydowalismy się na sprowadżanie do Polski takich marek jak Jacob Hooy, Cibiday .Należy  podkreślic ze nasz główny dostawca Jacob Hooy zajmuje się produkcją preparatów  prozdrowotnych posiadających lecznicze właściwosci od prawie 300 lat.Jesteśmy przekonani ze sprowadzając te produkty do naszego kraju sprostamy Państwa oczekiwaniom i dzięki naszym preparatom w naturalny sposób przyczynimy się do  poprawy stanu naszego zdrowia .Dziękujemy za  zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy!

Produkty z konopi
mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy