Opis

Po zmianie ustawy na temat legalizacji marihuany w 2017 roku niewiele wydarzyło się na Polskim rynku, a kiedy w styczniu 2019 w aptekach pojawił się susz, to tylko mała grupa lekarzy była zainteresowana włączeniem konopi do standardowego leczenia.

Stało się to bodźcem do stworzenia przyjaznej przestrzeni, w której osoby potrzebujące będą mogły skorzystać z konsultacji specjalisty w terapii medyczną marihuaną.

Jedną z niewielu pacjentek w Polsce zakwalifikowaną do terapii marihuaną medyczną zostałam ja – Anna Słocka i silnie obserwując ten rynek postanowiłam pomóc innym pacjentom w dostępie do tego leku, w otoczeniu lekarzy oraz ekspertów konopnych założyłam Centrum Terapii Medyczną Marihuaną – Medicana.

Medicana oferuje terapie oparte na produktach konopnych przeznaczonych do celów medycznych oraz pro zdrowotnych dla pacjentów cierpiących na przewlekły ból, choroby neurologiczne i psychiczne oraz w innych schorzeniach. Pacjenci w placówkach Medicana mają dostęp do bezpiecznych i skutecznych terapii konopnych przy wsparciu specjalistów oraz lekarzy.

 

Zespół specjalistów jest stale zaangażowany w zmianę nastawienia społeczeństwa do terapii opartej o medyczne konopie, jednocześnie broniąc praw pacjentów do tej formy leczenia. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi praktykami za granicą, w krajach takich jak Kanada, Izraela oraz USA gdzie medyczna marihuana jest już zalegalizowana. Takie relacje umożliwiają nam stałe rozszerzenie wiedzy w rynku konopnym, oraz stawiając nas w pozycji lidera na rynku Polskim co sprawia, że swobodnie możemy dostarczyć dla naszych odbiorców i pacjentów sprawdzoną wiedzę na temat terapii marihuaną.

Specjalizujemy się w innowacyjnej terapii opartej na konopiach indyjskich i przepisywaniu kannabinoidów pacjentom, którzy wyczerpali wszystkie istniejące możliwości leczenia gdzie udowodniono, że marihuana medyczna zapewnia znaczne korzyści terapeutyczne.
Zapewniamy terapię dla pacjentów cierpiących na schorzenia, w których istniejące leczenie nie było skuteczne, a pomimo zmiany prawa w 2017 roku pacjenci wściąż walczą o dostęp do leczenia oraz wiedzy opartej na marihuanie; dlatego kliniki medyczne to niezwykle ważny element wsparcia zdrowia pacjenta.

Zdrowie pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu, zgodnie z główną zasadą propagowaną przez założycielkę Medicany. Zapewniamy najwyższej jakości skuteczną opiekę oraz wyszkolony i zmotywowany personel do poprawy życia pacjentów oraz zwiększenia dostępności do metod leczenia medyczną marihuaną.
Wiedza i edukacja to kolejny czynnik naszej misji, dlatego edukacja pacjentów, społeczeństwa i rynku marihuany jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na zmianę świadomości produktów konopnych oraz dostępności do korzystaniach z nich na równi z innymi formami leczenia, wpływając na poprawę jakości życia i zdrowia. Budujemy własne rozwiązania edukacyjne i programu szkoleniowe dla następujących grup zawodowych:

 • Lekarzy
 • Pielęgniarek
 • Farmaceutów
 • Dietetyków
 • Fizjoterapeutów
 • Psychologów

Co sprawia, iż współpracujący z nami specjaliści mają wsparcie zagranicznych partnerów z Kanady, Izraela oraz USA, a w efekcie eksperci są silnie przygotowani do współpracy z pacjentami.

Adres

Wołodyjowskiego 52, Warszawa, Polska

Miasto
Kategorie
mood_bad
 • Brak komentarzy
 • Dodaj recenzje
   Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
   Akceptuję
   Privacy Policy