Jak to działa

Dodaj firmę w mniej niż 10 minut

Krok 1 - przejście do strony z formularzem
5%

Aby dodać firmę do katalogu przejdź do strony tutaj lub kliknij przycisk w nawigacji strony po prawej stronie.

Krok 2 - rejestracja, logowanie, subskrypcja
25%

Na kolejnej stronie wyświetlą się pakiety subskrypcyjne. Obecnie oferujemy wszystkim firmom darmowy wpis ważny do 31 grudnia 2021. Nie jest to subskrypcja z automatycznym odnawianiem. Nie poprosimy Cię również o dane do płatności. - Po prostu dodaj firmę do katalogu całkowicie za darmo.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zostaniesz w tym kroku przekierowany do zarejestrowania się. Bądź do zalogowania - jeśli wykonujesz czynności dodania firmy jako niezalogowany użytkownik.

Krok 3 - wypełnienie formularza
50%

Gdy wykonasz czynności z kroku 1 i 2 wyświetli się strona z formularzem do uzupełnienia. Powinieneś bez problemu zrozumieć wszystkie sekcje i pola, które należy wypełnić, aby dodać firmę do katalogu. Jeśli masz z czymś problem poniżej przedstawiamy opis sekcji i pól w formularzu.

W tej sekcji prosimy, abyś podał prawdziwą nazwę sklepu. Dodaj również unikatowy slogan, który w kilku ważnych słowach przyciągnie uwagę klientów. I najważniejsze - dodaj opis w której możesz zawrzeć ofertę firmy, przedstawić się. Nie ograniczamy tego pola limitem znaków - na pewno starczy miejsce na wszystko o czym chcesz wspomnieć.

W galerii prześlij logo Twojej firmy, dodaj obrazek do tła Twojej unikalnej podstrony i jeśli masz ochotę możesz dodać zdjęcia do galerii, bez limitu dodawania zdjęć. Stwórz unikalna galerię i dodawaj zdjęcia na bieżąco. Kiedy tylko chcesz.

Uzupełnij informacje kontaktowe, takie jak poprawny adres e-mail, telefon do kontaktu i przede wszystkim adres strony internetowej Twojego sklepu. Dodaj poprawne dane, aby Klienci mogli z Tobą skontaktować się.

Możesz uzupełnić linki do Twoich profili społecznościowych. W miejsce # (hashtagu) wklej link bezpośrednio do danego profilu, Facebook, Instagram, Twitter itp.

Bardzo ważna sekcja dla Twoich potencjalnych Klientów. Dodaj godziny otwarcia Twojej firmy dla każdego dnia z osoba. Jeśli masz różne godziny otwarcia w danym dniu, możesz dodać różne zakresy godzin "od do". Pamiętaj na końcu, aby określić swoją strefę czasową, która dostępna jest w formacie UTC.

W następnej sekcji przechodzimy do lokalizacji. Należy tutaj poprawnie wypełnić pole adresu. Podaj poprawny adres Twojej lokalizacji firmy lub adres działalności pod którą jest zarejestrowana firma. (zalecamy wpisywanie od podstaw i wybranie podpowiedzi Google z poprawnym adresem i formatem który wyświetli się po wpisaniu całego adresu). Jeśli Google nie widzi Twojego dokładnego adresu możesz poniżej wprowadzić dokładne dane GPS (szerokość i długość geograficzną) aby jak najdokładniej określić lokalizacje Twojej firmy. Następnie wybierz województwo i przynależne do niego miasto. Ważne: Poprawnie wypełniony adres jest gwarancja znalezienia Twojej firmy w katalogu wyszukiwarki.

W sekcji nazwanej jako Szczegóły należy wybrać kategorię. Kategorie określają poleżenie Twojej firmy w katalogu. Możesz również dodać tagi, które komunikują o udogodnieniach w Twoim sklepie potencjalnych klientów.

PUBLIKACJA

Krok 3 - wyślij wpis do zatwierdzenia
100%

Po wypełnieniu formularza możesz przed wysłaniem do nas do zatwierdzenia, obejrzeć wpis Twojej firmy. Kliknij "Podgląd" i zostaniesz przekierowany do szkicu live, który zaprezentuję Tobie jak będzie prezentował się wpis w katalogu. Być może zdecydujesz się coś poprawić (np zdjęcie w tle lub logo) przed wysłaniem wpisu do publikacji. Jeśli chcesz możesz od razu wysłać wpis, a my po zapoznaniu się z jego treścią pod kątem poprawności opublikujemy Twojej firmę najszybciej jak to będzie możliwe (przeważnie nie trwa to więcej niż 15-30 minut).

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję
Privacy Policy