Możliwości dla firm

Zobacz co zyskujesz dodając firmę do katalogu

Analityka

Zarejestruj się jako firma i otrzymaj dostęp do systemu analitycznego, który jest dostępny z poziomu wyszukiwarki i Twojego profilu. Będziesz mógł śledzić na bieżąco wyświetlenia przez innych użytkowników Twojej firmy z podziałem na wszystkie wyświetlenia i te unikalne.

System analityczny stworzony z myślą o firmach pokazuje globalnie zebrane dane ze wszystkich wizytówek dodanych do katalogu. Aczkolwiek można sprawdzić również dla każdej wizytówki w katalogu oddzielnie ich własne statystyki.

System analityczny pokazuje również urządzenia, przeglądarki, kraje i miasta, oraz systemy operacyjne z jakich dokonano wejść na Twoją stronę wizytówki.

Reklama

Reklamuj wizytówki w katalogu wyszukiwarki, np wyróżniając sklep w wynikach wyszukiwania jako pierwsze lub na stronie głównej, aby Klienci zaraz po wejściu na cannamap.pl widzieli Twoją firmę.

Wiadomości bezpośrednie

Klienci mogą wysłać do Ciebie wiadomość bezpośrednio w cannamap a ty będziesz mógł odpowiedzieć im w przyjaznym i dostosowanym do mobile systemie wiadomości.

Recenzje

Zbieraj opinie od Klientów i dbaj o pozytywne relacje między Wami.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję
Privacy Policy