Bądź świadomy

Świat, w którym każdy może doświadczyć korzyści płynących z marihuany.

Cannamap to ogólnokrajowy portal internetowy (w przyszłości na pewno ogólnoświatowy), w którym można dowiedzieć się o marihuanie, znaleźć odmiany i produkty konopi oraz kupić je od legalnych, licencjonowanych sprzedawców, którzy dodali firmy do katalogu wyszukiwarki

Nasz zespół

Nasz zespół redakcyjny od lat działą w branży dziennikarstwa konopnego, publikując najbardziej krytyczne wiadomości w zakresie ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa produktów, takich jak konopie indyjskie, i obalając mity, które podważają pozytywny wpływ przepisów prawnych konopie indyjskie.

Uwielbiamy technologię

Serwis cannamap został stworzony w najlepszej technologi webowej. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców, kosumentów i firm. Tworzymy coś czego nikt wczesniej nie robił. I pewną śmiałością uważamy się za prekursorów technologi dla rynku konopnego w Polsce.

Sojusznicy konopi

Cannamap umożliwia licencjonowanym markom i sprzedawcom detalicznym zbliżenie się do swoich klientów dzięki najnowocześniejszym narzędziom, które obejmują reklamy, dodawanie produktów online i analizy branżowe.

Skontaktuj się z nami

Jeśli czujesz potrzebę bliższego nawiązania współpracy z miłą chęcią porozmawiamy o tym. Jesteśmy otwarci na nowe partnerstwa w branży konopnej. Chcemy budować świadomą społecznością konsumentów w naszym kraju.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję
Privacy Policy